Wodospad Podgórnej i Siruwia Ogród Japoński (lipiec 2021)

Witajcie  Kochani 

Dziś ostatnia notka ze zwiedzanie okolic Sosnówka . Tym razem obiekty znajdują się trochę dalej w Przesieka , więc musiałam skorzystać z komunikacji miejskiej . Do tej pory poprzednie miejsca koło hotelu zwiedzałam całkowicie na piechotę. Pamiętajcie , że na filmie możecie zobaczyć więcej . 

Pierwszym przystankiem był Wodospad Podgórny, który po względem wysokości  jest trzecim wodospadem w polskiej częścią Karkonoszy. Po obu stronach wodospadu znajdują się granitowe urwiska o wysokości do 15 metrów. Miejsce to jest magiczne. Mimo , że mojego leku weszła sobie na skałki. Myśle , że zaczynam się nim już oswajać. Jedyne co mi się tam nie podobało  to ludzie którzy wchodzili się kąpać i siedzieli tam godzinami . Więc cieżko był zrobić ładne zdjęcie by nie mieć golasów na fotografii. 
Następny przystanek do Kaskada Myi jest nie wielki wodospad , który charakteryzujący się pionowymi kamiennymi spadkami zbocz. Mimo, że nie jest tak duży jak poprzedni ma swój wyjątkowy urok.
Ostatni przystanek do Siruwia Ogród Japoński zwany też mała japonią. Jest to przepiękne miejsce , ale moim zdaniem jego wspaniałości najwiecej można zobaczyć wiosną. Gdy wszystko rozkwita i robi się wtedy kolorowo . Mimo , że byłam latem i tak mi się podobało przy okazji spróbowałam japońskiego piwa. 

33 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.