TREND JESIEŃ/ZIMA 2020/21 cz. II – WZORY

Witajcie Kochani 
          Dziś przychodzę do Was kolejną częścią tematu o trendach . Tym razem zajmiemy się wzorami .  Wiele z nich od lat nie traci na pupularności na wybiegach . Więc na pewno znajdzie sporo rzeczy w swoich szafach o modnych motywach.

MOTYWY KRATĘ (Kratka jest nieśmiertelna od lat na topie . Modna jest każda kratka nawet pepitka ) 
MOTYWY KWIATOWE ( Nawet okresie jesienno - zimowym możemy pozostać przy wiosennych motywach na ubraniach . Modne są drobne , ale rownież duże kwiaty , więc każdy znajdzie coś dla siebie. )
MOTYWY ZWIERZĘCE ( To print , który przez ostatni czas co roku powtarza się na jesień-zimę. Modna są wzory zebry, panterki itp . )
MOTYWY ETNICZNY ( Modne są wzory indiańskie , meksykańskie czy afrykańskie )
MOTYWY PLASTYCZNE (Są modne prze różne obrazy i malowidła lub wzory . To bardzo kreatywnym trend . Choćby ja go tak odbieram. )
MOTYWY PATCHWORK (Po długiej nie obecności wraca do nas ten trend. Takie ubrania połączone z różnych tkanin potrafią stworzyć coś ciekawego.) 
MOTOWY TIE-DYE ( To trend , który pojawił się wiosną- latem a zostanie znamy na dłużej . Ten wzór powstaję dzięki pewnemu sposobu farbowaniu. To również kreatywny wzór, który można również samemu sobie stworzyć. ) 

46 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.