” Wyjdź za mnie ” (recenzja + outfit)

Witajcie Kochani 

Jakiś czas temu byłam na łyżwach i w kinie. Jednak nie miałam czasu by dodać tej notki i filmu na ten temat , więc dopiero  teraz Wam pokazuje . 
"Wyjdź za mnie" jest to komedia romantyczna z pełną pompą . Film ten opowiada o  sławnej piosenkarce , która  po zdradzie przyszłego męża dokonuje zaskakującą decyzje biorąc ślub ze zwykłym, szarym człowiekiem. Historia ta pokazuje , że czasem sława, pieniądze to nie wszystko . Podoba mi się to przesłanie , że ludzi powinno się oceniać po sercu i jego czynach a nie zasobności portfela i pięknych słowach. J.Lo fenomenalna jak zawsze. Super jej gra, śpiew taniec i to jak wygląda bosko . Ogólnie ciekawa oprawa filmu. Piękne stroje , widoki i wnętrza. Będzie się na tym filmie śmiać ale i również płakać . Nie dałam 10 tylko dlatego, że koniec ekranizacji jest bardzo przewidywalny. Ale jeśli lubcie coś lekkiego z mądrym przesłaniem polecam.    

MOJA OCENA 10/ 9

A tak byłam ubrana 

/ kurtka PASAŻ ARENA / czapka MONNARI / szalik NEW YOURKER / torebka KAZAR / sweter TOMMY HILFIGER / jeansy LEVIS / podkoszulka H&M / pasek TOMMY HILFIGER / buty BALDININI / kolczyki SWAROVSKI / pierścionek pokoleniowy /

43 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.