Rubinowe Gody – recenzja spektaklu

Witajcie Kochani

Zanim przejdę do recenzji chciałam Was poinformować , że robię sobie kilku dniową przerwę od social media.  Myśle, że czasem warto zrobić sobie taki detox od internetu , a po za tym wyjeżdżam na urlop. Mam nadzieje, że mimo tego zostaniecie dalej ze mną . 
Wracając do tematu notki ostatnio wybrałam się do teatru na komedie pod tytułem "Rubinowe Gody " Jest to historia starszego małżeństwa , które decyduje się uczuci przez weekend swoje 40 lecie w luksusowy hotelu. Przedstawienie cały czas zaskakuję widza i nie ma czasu na nudę. Po za tym człowiek choćby chciał nie był by w wstanie się opanować od śmiechu. Aktorzy zachwycili swoją grą i sposobem przedstawienia postaci.Tym bardziej ,że nie które sceny wymagały odwagi i dystansu do siebie. Mogę Wam gorąco polecić. Dawno nic mnie tak nie rozbawiło i nie sprawiło, że nawet po przedstawieniu uśmiech nie schodził z twarzy jeszcze przez długi ... długi czas.

Moja ocena 10 / 10

A tak byłam ubrana. Na filmie możecie zobaczyć moje szykowanie się do wyjścia.

/ ZARA żakiet / ESSENZA DI STILE  sukienka / MENBUR torebka / BREDNA ZARO buty / SWAROVSKI kolczyki / pierścionek pokoleniowy

62 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.