OUTFIT na spacer

Witajcie Kochani 
Dziś przychodzę do Was z szybki  i luźnym outfite'm  na spacer w parku . Zanim jednak będziecie go oglądać to chciałam Was przeprosić , że jestem rzadko . Brakuje mi czasu, przez prace, zmieniło się też sporo w moim życiu prywatnym  oraz ostatnio dość często wyjeżdżam . Nawet w tej chwili gdy pojawia się ta notka lecę samolotem do ciepłych krajów. Gdzie ? Narazie nie chce Wam zdradzać . Mogę tylko uprzedzić , że kolejna notka pojawi się dopiero 20 maja i będzie to kolejny weekend w Wiedniu . 
/ STRAVIDARIUS kurtka/ SELFIEROOM koszulka / LEVIS jeansy / SWAROVSKI kolczyki / pierścionek pokoleniowy / H&M okulary / MICHAEL KORS nerka/ TOMMY HILFIGER pasek / FILA buty /

UWAGA !!! Chciałam Was też poinformować, że siedziałam kilka dni rozmawiając z informatykiem i nie tylko, sprawdzając na różnych kontach, stronach i dalej mam problem (ale nie tylko ja, bo znajomi mają podobnie) Nie mogę komentować u osób, u których jedyną opcją komentowania jest przez Google .Więc jeśli nie komentuje u nie których z Was to tylko dlatego. Ale nie poddaje się może w końcu jakoś się na to coś zaradzi .

46 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.