KOLACJA W ZOO WROCŁAW (luty 2022)

Witajcie Kochani 
Jak spędziliście czas zakochanych ? Mam nadzieje, że cudownie.  Ten dzień nie jest tylko dla par, ale mamy też miłości do rodziców, przyjaciół itp. Ja wybrałam się na wieczorne zwiedzanie Afrykanarium  Zoo we Wrocławskim oraz kolacji .
Mimo, że jestem rodowitą Wrocławianką dawno tam nie byłam. Ostatni raz w samy ZOO był rok przed remontem (więc pare lat temu). Napewno jak zrobi się cieplej wybiorę się by zobaczyć go w całej okazałości i poznać jej mieszkańców. Co do zwiedzania wieczornego  super było oglądać i słuchać opowieści przewodniczki. Ale to trochę, się zawiodłam .Z drugiej strony rozumiem, że jest to pora gdy zwierzakom należy się spokój. Miejsce ma duży potencjał , który nie jest w pełni wykorzystany jeszcze . Ale myśle, że wszystko przed nimi. 
Wisienką na torcie była kolacja pod wodna. I to chyba robi największe wyrażenie . Pijecie i spożywacie posiłki widząc dokoła rybki, płaszczki, rekiny a nawet żółwie . Niesamowite uczucie. Niestety tego samego nie mogę powiedzieć o jedzeniu . Jest po prostu średnie. Mimo, to widoki wynagradzają wszystko . Fajne jest to , że możecie wybrać sobie czy chcecie kuchnie wegetariańska czy z mięsem oraz zaznaczyć jak macie jakieś uczulenia pokarmowe.

26 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.