Witajcie Kochani!
Dziś przychodzę do Was wraz z marką Gerlinde, aby poruszyć temat biżuterii. Piękne kolczyki to idealny element stroju, który potrafi całkowicie odmienić i podkręcić każdą stylizację. Taki dodatek dodaje kobiecie pewności siebie oraz podkreśla jej subtelność. Warto jednak pamiętać, aby biżuteria zawsze pasowała do kształtu i charakteru fryzury.
Gładki kok
Gładki kok idealnie zaprezentuje się w towarzystwie masywnych, wkręcanych kolczyków. Taki zestaw doskonale wpisuje się w niezwykle modny styl old money. Dzięki temu cała stylizacja zyskuje mnóstwo elegancji oraz ponadczasowej klasy.

Wysoki kucyk
Przy spiętych włosach w wysoki kucyk najlepiej będą prezentować się kolczyki długie i wiszące, ponieważ efektownie podkreślają one odkrytą szyję i dodają pewności siebie.

Rozpuszczone, proste włosy
Rozpuszczone, proste włosy genialnie wyglądają w połączeniu z różnego rodzaju kołami. Taka biżuteria nie zniknie pod burzą włosów, a wręcz przeciwnie – doda stylizacji pazura, efektownie pojawiając się i znikając między pasmami.

Rozpuszczone, kręcone włosy
Natomiast przy rozpuszczonych, kręconych włosach najlepiej sprawdzą się masywne kolczyki w kształcie kwiatów. Fale są bardzo romantyczne i kobiece, a takie kolczyki idealnie dopełnią ten romantyczny look.

Styl boho i warkocze
Styl boho kojarzy mi się z różnymi fryzurami, ale moja ulubiona wersja to luźny warkocz. Tutaj idealnie sprawdzą się kolczyki takie jak listki czy łapacze snów, które doskonale podkreślają ten klimat. W dodatku, gdy uszy są bardziej odsłonięte, można bardziej poszaleć z drobnymi kolczykami oraz nausznicami.

Wszystkie prezentowane we wpisie modele pochodzą od Gerlinde. To polska marka, która tworzy niezwykle zróżnicowaną biżuterię. Każdy znajdzie w jej ofercie coś dla siebie i do odpowiedniej fryzury. Produkty są nie tylko przepiękne i designerskie, ale też solidnie wykonane.
[współpraca barterowa]
Moje ulubione na co dzień to drobne wkręty i koła srebrne i złote w zależności od stylizacji. Także pierwszy kolaż zdjęć jest totalnie w moim guście.
Natomiast Ty wyglądasz pięknie we wszystkich. Szczególnie wpadły mi w oko te kwiatowe, które pasowałyby do letnich sukienek i duże koła na wielkie wyjście lub imprezę w klubie. Pięknej pogody i przyjemnej końcówki maja życzę.🤗
Ciesz się, że coś Ci się spodobało. Ważne by kierować i ubierać to w czym czujemy się dobrze
w zasadzie na co dzień noszę jeden sprawdzony ulubiony zestaw biżuterii. jednak faktem jest że dobrze dobrane kolczyki do włosów tworzą rewelacyjny look.
Wiadomo na codzień wygoda ale od święta chce się mieć efekt wow
Piękne te kolczyki, szczególnie z kwiatami – idealne na nadchodzący letni sezon 😉 Bardzo praktyczny poradnik 🙂
Miło mi cieszę się
Bardzo ładne kolczyki i też mam ich sporą kolekcję, ale przyznam się, że na co dzień, jeśli nie ma nic specjalnego, żadnej okazji nie zakładam biżuterii stawiając na całkowity luz.
Pozdrawiam!
Mi też się to zdarza , że nie nosze pare dni nawet 😀 tak samo makijażem
Szczerze to wszystkie są piękne <3
dziękuję 🙂 ideale na prezent.
Ja tak mało noszę kolczyków, że wgl nie dobieram ich do fryzury… Pozdrawiam ciepło! Miłego czwartku🌸
Rozumiem każdy robi jak czuje pozdrawiam
Wszystkie piękne, ale te w kształcie kwiatów wyjątkowo Ci pasują 🙂 Idealne do letnich outfitów.
Dziękuje za miłe słowa .
Genialny i bardzo przydatny materiał .
Piękne te listki kolczyki
Dziękuje za docenienie 🙂
Wyglądają pięknie 😀 Chociaż ja nie noszę kolczyków od podstawówki :/
Nie każdy musi 🙂 w końcu jest jeszcze inna biżuteria jak pierścionki itp
Bardzo fajne pomysły i jakie ładne kolczyki! 🙂
Ciesze się, że podobają się moje inspiracje
Piękne kolczyki, szczególnie podobają mi się te kwiatowe wzory 🙂 na co dzień noszę małe kolczyki, ale na wieczór lubię upięte włosy i długie kolczyki, bardziej eleganckie 🙂
Takie kolczyk do upiętych włosów nadają klasy 🙂
Cudowne te kolczyki. Gdy an nie patrzę, żałuję, że nie mam przekutych uszu 🙂
Wszystko przed Tobą 😀 po za tym są tez klipsy