W Mikołajki udało mi się spełnić swoje marzenie czyli wyjazd zimą do Zakopanego. Jednak przez to , że niebo było w czasie tego wyjazdu bardziej zachmurzone planuje się wybrać tam drugi raz wiosna lub jesienią. Zapraszam do oglądania filmu z wyjazdu .
Swój nocleg nie miałam w centrum tylko w Kościelisku, ponieważ bardziej zależało mi na widokach. Dom Tatrzański Ewa to klimatyczne miejsce prowadzone przez rodzinę . Syn właścicielki jest w dodatku olimpijczykiem. Jest tam ciepła i sympatyczna atmosfera. Pyszne śniadania i pies który mimo swojej wielkości jest bardzo przyjacielski . Można przyjechać z psem za dodatkową opłatą, więc pewnie następny razem wybiorę się z moją Sisi.
Wnętrze ładne w klimacie górskim i w dodatku z piękny widokiem na góry. Nie daleko są przystanki a do Gubałówki mam 150m. Dlatego nie omieszkałam się tam wybrać.Podczas drogi na Gubałówkę zahaczyłam też o Kaplicę Matki Bożej Różańcowej .
WYNIKI KONKURSU
Daliście mi trudny orzech do zgryzienia . Wszystkie wypowiedzi były świetne. Najchętniej dałabym prezent każdej z Was, ale muszę trzymać się zasad. Osoby, które wymienię proszę o wysłanie adresu na mojego maila lub na ig. Oto wyniki :
GŁÓWNA NAGRODA Sandy Sana
Wybrałam Sandy Sana nie tylko dlatego , że poruszyła ważny temat (by pomagać ) ,ale również mnie rozbawiła .W dodatku jako jedyna użyłaś 2 słów do wyboru. Jest moim stałym czytelnikiem za co bardzo dziękuję.Sama również posiada swoje 2 blogi . Pierwszy z nich to miejsce , w którym pisze o swoim życiu jak i porusza ciężkie czasem temat , są też podróże i recenzje filmów . Drugi natomiast to jej twórcze prace . Polecam to bardzo ciepła i kreatywna osoba . ( https://ra-ciezka.blogspot.com/) i ( https://pracownia-kotolaka.blogspot.com)
I UPOMINEK Martyna
Wybrałam Martynę gdyż jej wypowiedz była bardzo oryginalna. Wyróżniła się na tle innych. Po za ty warto mówić o dobrych osobach ze swojego otoczenia. Jest moim stałym odbiorcą , za co bardzo dziękuję. Martyna również posiada blog, na który znajdziecie sporo ciekawy recenzji głownie kosmetyków . Piękne zdjęcia i rzetelne opnie . Serdecznie Was zapraszam (https://martyna90210.blogspot.com )
II UPOMINEK JAGA
Wybrałam Jagę za szczerość swojej wypowiedzi . Wiele z nas ma przeboje z rodziną w święta. Poruszyłaś ciężki temat , który w mniejszy lub większym stopniu dotyczy każdego z nas. Mam nadzieje, że ten upominek osłodzi Ci czas świąt. Jaga na swoim blogu porusza ciekawe tematy .Z jej wypowiedzi bije szczerość więc naprawdę warto zajrzeć i poczytać . Zachęcam (https://jagatoja.blogspot.com/)