Przychodzę do Was z ostatnia notką przed świętami, więc życzę Wam ciepły i zdrowy Świąt Bożego Narodzenia. By ten czas nastrajał nas nadzieją i inspirowały do pozytywnego myślenia. Przy okazji pokarzę Wam trochę jak został udekorowany rynek we Wrocławiu.
Wybaczcie , że nie jest idealnej jakości i nie pokazałam wszystkiego . Ale podczas kręcenie całkowicie wysiadł mi aparat . Mówili mi serwisie, że jest już nie do uratowania . Więc kupiłam nowy. Tacy to byli fachowy że 4 dni po zakupie stary aparat znów zaczął działać.Byea