BIAŁKA TATRZAŃSKA Psi Zaprzęg (styczeń 2023)

Witajcie

Dziś przychodzę do Was z ciekawy doświadczeniem jaki jest psi zaprzęg. Nie tylko przewiozłam się na tych saniach, ale również miała możliwość sama prowadzić tak zaprzęg.

Zacznę od głównych bohaterów tego materiałów czyli o psach. Miałam możliwość poznać wiele różnych ras oraz cała historię. Jednak mimo moich największych chęci nie byłam w stanie zapamiętać wszystkiego . Pani bardzo ciekawie opowiadała, ale tych informacji było dla mnie za dużo. Więc powiem Wam tylko jak jest różnica między psi a końskim zaprzęgiem . Psy to po prostu uwielbiają mają z tego wielką frajdę wręcz się domagają by się zaczepić do sań. Po za tym stworzenie grupy pociągowej nie jest takie proste , bo psy muszą się też lubić . A u nich jak u ludzi nie wszystkie się akceptują. Z tyłu są psy silniejsze natomiast na przodzie oczywiście lider, który kierują grupą.

Osoby , które prowadzą takie zaprzęgi psie robią to z pasją. Widać jak duża więź ich łączy z psami . Każdy pies ma nie tylko inne imię ale inną historię i swój własny charakter , który doskonale znają ich właściciele. Jest to ich dodatkowy zarobek. Wszystko jest prowadzone w przyjacielskiej atmosferze oraz potrafią naprawdę zaciekawić . Przeżycia z jazdy jest nie dopisania po prostu trzeba samemu spróbować. Jeśli kiedyś będziecie chcieli spróbować to zapraszam was < tu >

18 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.