Witajcie Kochani
W październiku dwa razy wybrała się się na Farmę Dyniową we Wrocławiu . Pierwszy raz by zwiedzić . Niestety było zbyt dużo ludzi by móc więcej nakręcić. Za drugim razem byłam zajęta sesją zdjęciową , więc nie miałam czasu na robienie filmów. Mimo to mam nadzieje, że ta namiastka połączenia filmiku i zdjęć ze zwiedzania oraz sesji Wam się spodoba.
To miejsce to coś idealnego dla rodzin . Jest tam pełno zabaw dla dzieci , huśtawki oraz labirynt. Mamy tam odczynienia również z żywymi zwierzętami jak konik , kurki i króliki . Tych ostatnich mi było szkoda. Widać , że przez dzieci miały traumę. Powinna być jakaś opieka, bo dzieci mimo, że są kochane potrafią pupile zamęczyć.

Fajna jest też możliwość wejścia na teren farmy z psem. Więc całą rodziną możecie spędzić wspólnie czas i nikt nie jest pokrzywdzony.

Bardzo podobał mi się wygląd farmy . Duży efekt robiła ściana ze skrzynek z dyniami oraz choćby możliwość zrobienia zdjęcia na traktorze. To napewno spodoba się dzieciakom .

Mam nadzieje , że z roku na rok będzie ten pomysł farmy bardziej rozwijany . Jedyna wada jest taka , że miejsce to jest otwarte tylko w październiku. Więc teraz trzeba czeka na kolejny w przyszłym roku .