Witajcie Kochani
Dziś przychodzę z drugą częścią filmiku z wyjazdu. Tym razem pokarzę Wam miejsce w Krakowie, które swoim wyglądem bardzo przypomina Chorwację.
Ponoć jest wstęp wzbroniony mimo to ludzie tak wchodzą tam by podziwiać te widoki , opalać się , pływać a nawet nurkować . Warto to zobaczyć, ale nie polecałabym kąpieli , gdyż jest tam sporo wirów i na dnie można trafić na pręty.
