Witajcie Kochani
Dziś przychodzę do Was z notką podróżniczą . Ostatnio wybrałam się na krótki urlop do Sosnówka i nie tylko . Zdecydowałam się na pobyt spa w Hotelu Lake Hill Resort . Ale nie byłabym sobą gdy też coś nie pozwiedzała. p.a Jeśli chodzi o Sisi jest wszystko z nią w porządku po zabiegu. Musiała mieć jednak usunięte 2 zęby .
Jeśli chodzi o HOTEL mogę Wam, z czystym sumieniem go polecić . Napewno jeszcze nie raz tam wrócę. W miejscu się porostu zakochałam.

ZALETY :
- widoki ( Przepiękny widok z okna na góry i zalew )
- wygląd hotelu (Czyste i ładne pokoje z zestawem do kawy/herbaty, szlafroki i kapcie itd. Ładny hotel. )
- strefa rekreacyjna (W ośrodku są 2 baseny oraz 4 jacuzzi i jedna sauna . Po za tym jest też pokój zabaw dla dzieci )
- strefa SPA (To oddzielne miejsce w hotelu . Mają naprawdę wielki wybór masaży. W dodatku bardzo kontrolują bezpieczeństwo . Dawno się tak nie relaksowałam jak tam po zabiegu)
- obsługa ( Pomocna i miła )
- możliwość zostawiania bagaży (Chciałam po zwiedzać okolice , więc cieszyła się z tej możliwości )
- możliwość przyjechania z psem ( To dla mnie duży plus i napewno wybiorę się tam kiedyś z moją Sisi)
- jedzenie (Dobre i różnorodne formie bufetów )
- animacje (W trakcie mojego pobytu była 2 razy muzyka na żywo )
- bezpieczeństwo (Przed zakwaterowaniem wypełnia się ankietę dotyczącą zdrowia . Po za tym przy nakładaniu sobie jedzenie obowiązek jest chodzenia w masce i używania rękawiczek. Cały czas wszystko jest odkażane. A przy strefie SPA przed wejście jest mierzona temperatura. Jednak mimo nakazu nie wszyscy goście się tego stosują)
WADY:
- Nie podobało mi się narzucanie by kupić coś z menu dodatkowo.
Kaplica Św. Anny to bez wątpienia najbardziej charakterystyczny obiekt w Sosnówce. Kaplica położona jest na zachodnim, porośniętym lasem, zboczu Grabowca (784 m n.p.m.). Kaplica stoi w miejscu Dobrego Źródła (zwanego też Świętym Źródłem lub Źródłem Miłości).

Legenda o Dobrego Źródła: " Głosiło, że kto nabierze cudownej wody w usta i siedmiokrotnie obejdzie rotundalną bryłę kaplicy, ten zazna szczęścia w miłości. Nie omieszkałam tego spróbować . Ciekawe czy coś zmieni w moim życiu. Oczywiście takie historię trzeba brać z przymrużeniem .