Witajcie Kochani
Dziś przychodzę do Was recenzje gadżetów do makijażu firmy Clavier . Miałam możliwość wziać udział kampani tej firmy , dzięki ambasadorka- kosmetyczna. Na filmie zobaczycie moją pierwsze reakcje na produktu.
Dostałam przesyłki pięknie zapakowaną .
TENDER BLENDER GĄBECZKA DO MAKIJAŻU
Gąbka do makijażu, która idealnie aplikuję podkład czy korektor. Myśle, że sprawdzi się do większości płynnych kosmetyków . Makijażu bez smug i daje bardzo naturalny wygląd.Można zapomnieć o efekcie maski. Po za tym wąska końcówka bez problemu dociera w każde zakamarki by precyzyjnie stworzyć makijaż. To produkt , w którym zakochała się od pierwszego użycia.

ZALETY :
- poręczny
- wygodny w użyciu
- nie robi smug
- nie robi efektu maski
- podkład i korektor dzięki nie mu idealnie w tapia się skórę dając naturalny efekt
- przystępna cena
WADY:
- troche trudno się go czyści
KUPIŁABYM / NIE KUPIŁABYM
( Nie tylko bym kupiła, ale nawet już zrobiłam zamówienie )
CLAVIER PUSZEK DO PUDRU
To delikatny z weluru puszek w wygodnym etui . Dzięki któremu możemy zabrać go ze sobą wszędzie. Dobrze wprasowuję puder w skórę. Produkt idealnie sprawdza się pod oczy. Jak wiemy skóra pod oczami jest bardziej wrażliwa. To jedyny jak dotąd przeze mnie poznany gadżet do makijażu , który nakłada tak puder pod oczy, że ich nie obciąża i nie sprawia , że zawartość wchodzi w zmarszczki mimiczne .

ZALETY:
- puszek jest w poręcznym opakowaniu, które możemy zabrać wszędzie
- delikatny i miły w dotyku
- genialnie nakłada puder nawet pod oczy , jego delikatność nie obciąża ich
- daje naturalny efekt
- przystępna cena
WADY :
- nie znalazłam
KUPIŁABYM / NIE KUPIŁABYM
( Kupiłabym – to jak działa pod oczami jest super)
CLAVIER RZĘSY NA PASKU
Dostałam 3 rodzaje rzęs na pasku (Oh so fluffy , Miss Princess, Just A Pinch ) . Są doskonale wykonane bardzo miłe w dotyku . W dodatku są bardzo wygodne w noszeniu i dają mega efekt.

ZALETY:
- robię efekt wow
- są miłe, miękkie w dotyku
- wygodne w noszeniu
WADY :
- miękkość jest też wadą dla osób nie wprawionych są trudne do przyklejenia
KUPIŁABYM / NIE KUPIŁABYM
(Kupiłabym na jakąś okazję, bo są wygodne i daję efekt wow. Jednak na codzień dalej pozostanę przy kępkach )
