Witajcie Kochani
Dziś przychodzę z ostatnią notką na temat mojego wyjazdu na Wyspy Kanaryjskiej . Zapraszam do oglądania.
Jeśli chodzi o ostatnia wycieczkę . Początek jej się zaczął przepięknymi widokami z punktu widokowego Degollada de las Yeguas. To była moja ulubiona część z całej wyprawy.

Potem oczywiście był przystanek w farmie Aloe Vera. W końcu rum i aloes są głównymi towarami produkowanymi na większości Wyspach Kanaryjski .

Dalsza część wycieczki trochę mnie zawiodła, bo widziałam Rouqe Nublo tylko z daleka. Opis biura był , że zobaczymy z bliska i będziemy mogli spacerować . Myślę , że zrezygnowali z tego etapu przez pogodę . Dodam, że im wyżej w partiach wyspy była gorsza pogoda . Mimo to szkoda , bo zależało mi na tym miejscem.

Na koniec był wolny czas Las Palams, gdzie można było pospacerować promenadą oraz zobaczyć opere Amigos Canarios.
